Medewerkers

Onze medewerkers

Betsy van Soelen

Directeur
E: e.van.soelen@nwz.nl
T: 072 - 548 3824

Piet Donga

Hoofd verpleegkundig onderwijs
E: p.donga@nwz.nl
T: 072 - 548 3706

Marjan Verbart

Bedrijfskundig manager
E: m.verbart@nwz.nl
T: 072 - 548 3825

Margit Bouma

Onderwijskundige
E: mm.bouma@nwz.nl
T: 072 - 548 3823

Jolanda Prins

Opleidingscoördinator medische vervolgopleidingen
E: aj.prins@nwz.nl
T: 072 - 548 3703

Caroline Buis

Psycholoog onderwijs & opleiden en vertrouwenspersoon
E: c.buis@nwz.nl
T: 072 - 548 7577

Marijke Mossel-Pennings

Opleidingscoördinator
E: m.mossel-pennings@nwz.nl
T: 072 - 548 3731

Laetitia Hartman

Docent masterfase
E: l.hartman@nwz.nl
T: 072 - 548 3710

Carolyn Teuwen

Docent verloskunde/gynaecologie en kindergeneeskunde
E: c.j.teuwen@nwz.nl
T: 072- 548 3710

Marjanne van der Weide

Docent neurologie en kindergeneeskunde
E: j.vander.weide@nwz.nl
T: 072-548 3710

Suheda Algin

Docent verpleegkundige opleidingen i.o.
E: s.algin@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Amanda de Boer - Kostelijk

Instructie verpleegkundige
E: a.de.boer-kostelijk@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Nynke Bruinsma

Docent verpleegkundige opleidingen
E: n.bruinsma@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Ria Feijen

Docent verpleegkundige opleidingen
E: m.j.feijen@nwz.nl
T: 072 - 548 3823

Kristel de Graaf - Hulsbosch

Docent verpleegkundige opleidingen
E: k.hulsebosch@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Roy Koendering

Coördinator leerportaal
E: r.s.koendering@nwz.nl
T: 072 - 548 3728

Renate van Leeuwen - Kuijt

Docent verpleegkundige opleidingen i.o.
E: r.m.vanleeuwen-kuijt@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Margreet Lindeman

Docent verpleegkundige opleidingen
E: m.m.j.lindeman-ranzijn@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Ageja Mahieu - de Vries

Medewerker administratie
E: a.mahieu@nwz.nl
T: 072 - 548 3700

Brigitha Nuijens

Docent verpleegkundige opleidingen
E: b.w.nuijens@nwz.nl
T: 072 - 548 3823

Judith Reerds - Vijn

Docent verpleegkundige opleidingen
E: j.reerds@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Joyce Renout

Opleidingscoördinator
E: j.renout@nwz.nl
T: 072 - 548 3700

Hanke Scheffer

Docent verpleegkundige opleidingen
E: j.c.f.scheffer@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Marga Zwaan

Docent verpleegkundige opleidingen
E: mg.zwaan@nwz.nl
T: 072 - 548 3720

Dagmar van der Veen - Vries

Opleidingscoördinator verpleegkunde hbo
E: dagmar.veen@nwz.nl
T: 072 - 548 3730

Gonnie Veenendaal

Opleidingscoördinator verpleegkunde mbo
E: g.veenendaal@nwz.nl
T: 072 - 548 3730

Astrid Hetteling - van der Vliet

Opleidingscoördinator verpleegkundige opleidingen / stagebureau
E: a.van.der.vliet@nwz.nl
T: 072-548 2368

Gertruud Zomerdijk-Veldt

Opleidingscoördinator bij- en nascholingen
E: g.zomerdijk-veldt@nwz.nl
T: 072 - 548 3704

Esther Belleman

Praktijkopleider
E: e.belleman@nwz.nl
T: 072 - 548 7332

Marloes Heijboer

Praktijkopleider
E: M.Heijboer@nwz.nl
T: 072 - 548 7333

Kim Kardinaal

Praktijkopleider
E: k.kardinaal@nwz.nl
T: 072 - 548 7306

Mandy Leegwater

Praktijkopleider
E: m.leegwater@nwz.nl
T: 072 - 548 5286

Charlotte Levering - Gramberg

Praktijkopleider
E: c.levering-gramberg@nwz.nl
T: 072 - 548 7305

Helga Margaret

Praktijkopleider
E: H.Margaret@nwz.nl
T: 072 - 548 2573

Monique Smits Schouten - Stolk

Praktijkopleider
E: m.stolk@nwz.nl
T: 0223 - 696 480

Katja Tol

Praktijkopleider
E: k.tol@nwz.nl
T: 0223 - 696 480

Marjan Bakker

Hoofd medische bibliotheek
E: m.s.m.bakker@nwz.nl
T: 072-548 2335

Gertruud van Stralen

Medisch informatiespecialist
E: g.van.stralen@nwz.nl
T: 072-548 2335

Jeroen Doodeman

Epidemioloog - Projectleider
E: h.j.doodeman@nwz.nl
T: 072 - 548 3821

Marjolein Bourgonje - Verhart

Kwaliteitsmedewerker wetenschapsbureau
E: m.s.bourgonje@nwz.nl
T: 072 - 548 3821

Anita Wester - Zikkenheimer

Secretaresse wetenschapsbureau
E: a.wester@nwz.nl
T: 072 - 548 3821

Melanie Akkerman

Medisch informatiespecialist
E: m.akkerman@nwz.nl
T: 072-548 2335